Kupovanie si hlasov občanov za štátny rozpočet v priamom prenose

Autor: Martin Pilnik | 13.10.2014 o 11:06 | Karma článku: 8,32 | Prečítané:  1247x

Nechcem byť ani disident ani hrdina ani politický väzeň. Demokrat nemôže hodiť do volebnej urny nikoho, kto demontuje demokraciu.

Predseda vlády Robert Fico zdôraznil, že pomôcť Žiline mohli, lebo primátor Igor Choma patrí do rovnakej politickej štruktúry, ako premiér. „Inak by sa tieto rozhodnutia prijímali veľmi ťažko,“ priznal Fico.

Podľa neho to ukazuje, „aké je nevyhnutné, aby primátor a predseda samosprávneho kraja mali napojenie na vládne alebo parlamentné štruktúry“.

Zdroj:  Vláda pred voľbami odpustila Žiline obrovský dlh. Lebo je primátor zo Smeru | Slovensko | ekonomika.sme.sk.

Ak by som mal poslaneckú imunitu povedal by som to sám. Takto je to len citát slov jedného poslanca, ktoré predniesol na pôde Parlamentu:

"Strana Smer je nebezpečie pre demokraciu na Slovensku."

Uvedené slová, ktoré som citoval z rozsiahlejšieho prejavu poslanca NR SR, majú, podľa toho poslanca, dnes jaský dôkaz v slovách predsedu tejto strany.

Takže priatelia:

"Môžete voliť demokraciu alebo diktatúru."

(To tiež nie sú moje slová, to je len citácia toho poslanca.) Ak sa bojíte urobiť slobodné rozhodnutie vo voľbách, ak sa hanbíte za svoje slobodné rozhodnutie vo voľbách, už sa nejedná o slobodné a demokratické voľby.

Ja nechcem byť ani disident ani hrdina ani politický väzeň. Demokrat nemôže hodiť do volebnej urny nikoho, kto demontuje demokraciu. Ani neonacistu ani komunistu.

... keď mňa odvážali, už nemal kto prísť  na pomoc.

Je nehorázne čo si dovoľuje ten birmovaný boľševický nok.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?