Špirála interakcie so SME sa otočila o 360 stupňov

Autor: Martin Pilnik | 10.12.2004 o 10:05 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  2040x

Na internet som vstúpil v roku 1996 počas písania diplomovej práce. Môj prvý e-mail smeroval na adresu Jara Filipa. Prvou on-line aktivitou bolo prihlásenie sa do diskusnej skupiny sme-l, ktorej bol práve Jaro Filip členom a aktívnym diskutujúcim. Zdá sa vám do divné ba až drzé?

Houby z voctem. Divné je naopak udržiavať si odstup a hrať hru na dôležitejších, profesionálnejších, kvalitnejších. To som pochopil v momente, keď mi na môj prvý e-mail Jaro Filip behom chvíle odpovedal veľmi familiárne. Po pár dňoch ostych zo života na internete zmizol a s odstupom a skúsenosťami posledných rokov môžem povedať: Je len na vás čo a ako budete v prostredí internetu robiť.

A tak, keď ponúklo SME pridať sa k blogovanie, neváhal som. Však čo sa môže stať horšie ako to, že ma pošlú preč? Kam by ma posielali? Späť na môj piesoček? Však to je jedno, internet je jeden, Googlom vás nájdu všade... Tu to má akurát istú dávku exkluzivity. Do času....

Špirála sa obtočila a vystúpala na ďalšiu úroveň mojej interakcie zo SME.. Som rád, že môžem byť na začiatku blogovania na SME. Zámery? Žiadne! Plány? Čo prinesie slina na jazyk, to tu skončí. Normálny Blog. Čo s pôvodným blogom? Nič, bude pokračovať tak ako doteraz. Možno bude viac rodinnejší.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Česko zakázalo pohyb medzi okresmi

Rok od prvého prípadu zaznamenali takmer dvadsaťtisíc mŕtvych.


Už ste čítali?