Kauza zabavené servre firmy Websupport - dajme šancu špekuáciám

Autor: Martin Pilnik | 29.6.2007 o 8:56 | Karma článku: 4,52 | Prečítané:  1769x

Je po. Weby webujú, eShopy eshopujú, e-maily e-mailujú. Zdalo by sa, že veci sa vracajú do normálu. Už sa teším na bagatelizátorov, jetojako-prirovnávačov a hlavne, čobykeby-špekulátorov. Preto predtým, ako sa vyroja, si dovolím prezentovať svoj pohľad na vec, vrátane špekulácii.

Balgatelizovať nie je čo. Ako som bol býval bol napísal, vznikla mi škoda. V niekoľkých oblastiach a v niektorých z nich ju viem vyčísliť do haliera, či centu ak chcete. 

Je-to-ako-keby nemám rád. Akékoľvek prirovnania vždy krívajú na všetky 4 nohy a ani piata sa nenechá zahanbiť. Používať analógie z offline sveta je dokonca často absurdné. Online svet funguje na iných princípoch, prináša celkom nové súvislosti a dôsledky. Pri používaní tejto vysvetľovacej techniky je treba často využívať barličky, odbiehať od témy kvôli dovysvetľovaniu, definovať vylučujúce podmienky... Takže ani je-to-jako-kdyby z mojej strany nebudú. 

Takže poďme na tie špekulácie. Upozorňujem ešte raz, ide o moje domnenky, často založené na nejakom zistený, skúsenosti, fakte, ale rovnako často podložené mojou prizmou a pocitom.

Ospravedlňujem sa za nevďačnosť voči blog.sme.sk, ale keďže tu nemám kontrolu nad komentármi a mám skúsenosť ako to chodí, keď sa prezentujú špekulácie, pokračovanie na mojom domácom blogu ...

Jo, priatelia, marketing nadovšetko... 

Ale bolo to príjemné sa vrátiť do tohoto blogového prostredia. Asi sem občas budem zas prispievať. A častejšie ako medzičasom. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Reportáž zo Sorošovej fabriky na majdany (píše Michal Havran)

Do fabriky sa vchádza cez magické zrkadlo v Starbuckse, v ktorom sú akože vystavené šišky pre newyorských policajtov.

KOMENTÁRE

Najviac milujú ľahostajnosť našu každodennú

A preto sa zľakli, lebo námestia zrazu vyvetrali zatuchnuté miestnosti.


Už ste čítali?